fbpx
Szukam pomocy

Skorzystaj ze wsparcia Instytutu Wspierania Rozwoju

instytut wspierania rozwoju

Instytut Wspierania Rozwoju skupia terapeutów, psychologów i coachów, aby oferować wsparcie dla osób i grup  w zakresie wykorzystywania talentów, potencjału czy zdolności.

IWR pomaga w rozwiązywaniu problemów i przezwyciężaniu kryzysów psychologicznych, które w tym przeszkadzają, jak również inspiruje do zmian, które pozwalają się rozwijać i wzrastać, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. W sposób szczególny adresuje swoją działalność do tych, którzy są w najbardziej intensywnej fazie rozwoju – ludzi młodych – oraz osób które się nimi zajmują: rodziców, nauczycieli i wychowawców. Jednak pozostaje otwarty także na inne osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego.

Instytut kieruje się:

  • dbałością o dobro osób, które zwracają się do nas o wsparcie;
  • zasadą poufności przekazywanych nam w trakcie pracy informacji;
  • zasadą uczciwości i realizmu, jeśli chodzi o wyniki pracy;
  • wiarą w możliwości i potencjał klienta;
  • kodeksami etycznymi profesjonalnych organizacji, skupiających terapeutów, psychologów i coachów.

Prowadzi indywidualne i grupowe sesje oraz warsztaty dla poszukujących wsparcia, jak również dla osób chcących zdobywać umiejętności w zakresie udzielania takiego wsparcia innym. Z misją Instytutu i aktualnymi wydarzeniami można się zapoznać na stronie: iwr-krakow.pl.

Kraków Pomaga

Kraków Pomaga

Platforma Kraków Pomaga powstała z inicjatywy Urzędu Miasta Krakowa, by zapewnić mieszkańcom aktualne informacje o COVID-19, dostęp do rzetelnej wiedzy lekarzy i specjalistów, pomysły na aktywności dla rodziny, a także wsparcie w trudnym okresie izolacji.

Skip to content