fbpx
Aktualności

O platformie

O platformie

Bieżąca aktualizacja informacji o COVID-19, filmy i czaty z lekarzami oraz innymi specjalistami, artykuły tematyczne, poradniki, wywiady, pomysły na spędzenie wolnego czasu z rodziną, konkursy i wiele więcej. To wszystko czeka na odwiedzających platformę Kraków Pomaga. 

Portal powstał z inicjatywy Urzędu Miasta Krakowa, by zapewnić mieszkańcom kompleksowe informacje na temat aktualnej sytuacji epidemiologicznej w mieście, rozwiać wątpliwości dotyczące koronawirusa i wskazać miejsca, w których można uzyskać pomoc. Oprócz aktualnych danych na temat epidemii, strona skupi się na dbaniu o kondycję fizyczną oraz psychiczną krakowian, kwestii izolacji i radzenia sobie ze stresem. Nie zabraknie również ciekawych propozycji dla najmłodszych, młodzieży i rodzin.

Dla kogo?

Platforma Kraków Pomaga skierowana jest do mieszkańców Krakowa w każdym wieku. Bieżące aktualizacje informacji o COVID-19 w stolicy Małopolski, spotkania online, wywiady i raporty specjalistów pozwolą rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące epidemii koronawirusa. Ciekawe artykuły, konkursy i poradniki przygotowane zostały zarówno dla najmłodszych krakowian, jak i młodzieży i osób dorosłych. Również seniorzy oraz osoby z niepełnosprawnością znajdą tu coś dla siebie

O nas 

Projekt platformy Kraków Pomaga został przygotowany przez Fundację Poland Business Run, na co dzień działającą na rzecz osób z niepełnosprawnością ruchową i po amputacjach. Inicjatorem serwisu jest Urząd Miasta Krakowa, pragnący zapewnić mieszkańcom najważniejsze informacje, dostęp do rzetelnej wiedzy lekarzy i specjalistów, a także wsparcie w trudnym okresie izolacji.

Skip to content