fbpx
Czas wolny

Winter Mountain Camp 2022 – aktywny wyjazd dla osób z niepełnosprawnością

Fot. Denys Nevozhai

Tym razem mamy propozycję dla osób z niepełnosprawnościami (nie tylko z Krakowa), które szukają aktywnych form wypoczynku. W dniach 31 stycznia–5 lutego 2022 r. odbędzie się Winter Mountain Camp, czyli zimowy obóz w Sudetach organizowany przez Fundację Poland Business Run. 

12 śmiałków wraz z doświadczonymi przewodnikami rozpocznie przygodę w Międzygórzu, a następnie spędzi niezwykły czas w otoczeniu gór i lasów. Poziom zostanie dopasowany do zebranej grupy uczestników. Rejestracja trwa!

Śnieżnik – jeden z 28 szczytów Korony Gór Polski, najwyższy szczyt Masywu Śnieżnika, 17. co do wysokości, jeśli chodzi o Sudety. Jest on jedyną górą w polskiej części Sudetów Wschodnich, która wystaje ponad górną granicę lasu. Właśnie Śnieżnik, w pięknej zimowej odsłonie, stanie się głównym celem wyjazdu turystycznego skierowanego do osób z niepełnosprawnościami. 

Przed zdobyciem szczytu, o kondycję i wprawę zebrana grupa zdba podczas pierwszych dni obozu, a wejście zostanie podzielone na dwa etapy. Dzięki temu każdy uczestnik z odpowiednim zaangażowaniem (i w swoim tempie!) będzie mógł cieszyć się wyjątkowymi górskimi widokami z pogranicza Polski i Czech.

Wyjazd przeznaczony jest dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu, poruszających się samodzielnie na nogach lub o protezie. Istnieje możliwość uczestnictwa wraz z opiekunem.

Szczegóły i rejestracja na stronie Fundacji Poland Business Run.

Skip to content