fbpx
Czas wolny

Szukasz pracy bez doświadczenia w Krakowie? Sprawdź oferty na GoWork.pl

Praca dla osób bez doświadczenia w Krakowie czeka m.in. w branży obsługi klienta. Stolica Małopolski jest jednak bardzo atrakcyjnym rynkiem zatrudnienia i pozwala znaleźć pracę także w wielu innych obszarach. Najlepszych ofert warto szukać na GoWork.pl.

Popularny portal z ofertami pracy dla osób z doświadczeniem i bez

Dzisiaj na rynku pracy w całej Polsce rządzą specjaliści. Największe szanse na zatrudnienie mają samodzielne, doświadczone osoby z pewnym stażem. Nie oznacza to jednak, że pracownicy bez bogatego CV nie znajdą ofert dla siebie. Jedną z bardzo przyjaznych im branż jest m.in. obsługa klienta.

Wciąż wiele firm daje szanse kandydatom gotowym do nauki. Ze znalezieniem pracy nie ma problemów zwłaszcza w Krakowie. Miasto jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do podejmowania zatrudnienia. To siedziba wielu krajowych, jak i międzynarodowych firm i przedsiębiorstw. Do ofert pracy, również dla osób bez doświadczenia, łatwo dotrzeć na GoWork.pl.

To jeden z największych portali z ogłoszeniami w kraju. Stronę co miesiąc odwiedza około 4 mln unikatowych użytkowników, co zachęca także samych pracodawców do publikowania swoich ogłoszeń właśnie na łamach GoWork.pl. Z tym portalem pracę znajdzie każdy pracownik, a pracodawca dotrze do odpowiedniego kandydata do swojej firmy.

Sprawne i wygodne wyszukiwanie ofert i aplikowanie

Na GoWork.pl wybór ofert pracy dopasowanych do naszych potrzeb i możliwości jest łatwy ze względu na filtry przesiewające ogłoszenia pod kątem najważniejszych kryteriów. Na GoWork.pl można wybrać nie tylko lokalizację potencjalnego miejsca pracy i poszukiwane stanowisko, ale również szerszą branżę oraz typ preferowanej umowy, formy etatu czy trybu zatrudnienia (np. pracę zdalną).

Strona ma filtr dedykowany specjalnie ogłoszeniom o pracę dodatkową czy ogłoszeniom przyjaznym także pracownikom zza granicy. Studenci łatwo znajdą tu staż lub praktyki dla siebie, a pracownicy, tacy jak np. przedstawiciel handlowy czy kierowca, pracę mobilną. Kolejną zaletą jest także możliwość założenia własnego profilu kandydata, który daje szanse na udostępnienie krótkiego formularza z naszym doświadczeniem i kwalifikacjami rekruterom współpracującym z GoWork.pl.

To sposób na to, aby praca znalazła nas praktycznie sama. W szybkim i wygodnym skontaktowaniu się z potencjalnymi pracodawcami pomoże funkcja “multi aplikowania”. Opcja działa, gdy najlepsze oferty pracy z Krakowa dodamy “do ulubionych”, a potem prześlemy swoje CV na nie wszystkie za jednym razem.

Szukanie pracy z wykorzystaniem forum z opiniami o firmach

GoWork.pl oferuje osobom poszukującym zatrudnienia możliwość sprawdzenia opinii o poszczególnych firmach, które na forum internetowym wyrażają byli i obecni pracownicy tysięcy przedsiębiorstw z całego kraju. To źródło, z którego każdy kandydat dowie się m.in. tego, jak w danej firmie wygląda proces rekrutacyjny na poszczególne stanowiska, jaka panuje atmosfera w zespołach, jakie przyznaje się benefity i wynagrodzenia oraz jakie są możliwości rozwoju.

Forum GoWork.pl pozwala budować własną opinię i wybrać naprawdę najlepsze z możliwych miejsc zatrudnienia. Każdy użytkownik może zadać tu swoje pytanie i liczyć na odpowiedź pracowników lub samego pracodawcy. Na forum znajduję się nawet pełne, profesjonalne wywiady z przedstawicielami konkretnych zawodów, które pozwalają lepiej poznać historię zawodową wielu osób.

Forum przyczynia się do ukazywania i piętnowania przypadków mobbingu oraz innych, nieuczciwych praktyk, które niestety wciąż jeszcze zdarzają się na polskim rynku pracy. Tym samym platforma działa na rzecz nieustannego podnoszenia standardów we wzajemnych kontaktach na linii pracodawca-pracownik.

Element employer brandingu, którego nie można pominąć

Forum GoWork.pl jest cennym narzędziem dla pracowników, ale także dla samych pracodawców. Dzięki zamieszczanym opiniom firmy zyskują wiedzę na temat tego, co chwali się w danych przedsiębiorstwach, a co wskazywane jest jako minusy. Pozwala to osiągać cel, jakim jest stanie się jednym z najlepszych pracodawców w Polsce.

Forum GoWork.pl to także istotne narzędzie employer brandingu. Dzięki niemu kadry zarządzające czy działy HR mogą być jeszcze bliżej potencjalnych pracowników, odpowiadać na ich pytania, rozwiewać wszelkie wątpliwości i przyciągać najlepszych pracowników.

Na rynku brakuje specjalistów, dlatego trzeba o nich walczyć, a różne badania pokazują, że pokolenie Z, które właśnie rozpoczyna swoje kariery zawodowe, w jeszcze większym stopniu kieruje się opiniami innych. Robi to, nie tylko dokonując różnych zakupów, wybierając wakacje czy restaurację, ale także poruszając się właśnie po rynku pracy.

Forum GoWork.pl pozwala pracodawcom budować spójny wizerunek ich firm, jako miejsc przyjaznych pracownikom, miejsc, w których chce się pracować i które wybiera się spośród wielu innych, dostępnych opcji. Takie działania to dzisiaj konieczność, jeśli chce się osiągać sukcesy rekrutacyjne i zatrudniać cenionych specjalistów, a tym samym, nieustannie się rozwijać z najlepszą możliwą kadrą.

___

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Skip to content