fbpx
Informacje

Przygotuj się do matury z Kraków Pomaga

Czy mamy tutaj tegorocznych maturzystów? Tak? Doskonale! Wiemy, że nie był to dla Was łatwy rok pod kątem nauki, dlatego spieszymy z pomocą i przygotowaliśmy dla Was serię materiałów edukacyjnych, przygotowujących do egzaminu dojrzałości.
Już w najbliższą środę, 14 kwietnia opublikujemy pierwsze wideo, w którym Krzysztof Borek z kanału Matematma wyjaśni Wam zawiłości świata liczb i pomoże w uzyskaniu świetnego wyniku na egzaminie z matematyki.
Matematma

Matematma

Matematma to marka edukacyjna założona przez trójkę przyjaciół: Natalię, Krzyśka, Damiana, którzy chcą wspierać młodych ludzi. Celem nadrzędnym jest pokazanie jak największej liczbie osób, jak przyjemna i pasjonująca może być nauka, czy rozwijanie swoich umiejętności. Obecnie Matematma skupia się na kursach i korepetycjach online, które dowodzą, że można połączyć zdobywanie wiedzy z energią i uśmiechem, a przy tym bez żadnego problemu zdać najważniejsze egzaminy z matematyki. Główną misją marki jest zmiana podejścia do edukacji i promowanie alternatywnych sposobów kształcenia. Więcej na: matematma.pl