fbpx
Aktualności

Opiekunie, poszukujesz wsparcia w opiece nad bliskim?

centrum wsparcia opiekunów

Miejskie Centrum Opieki w Krakowie oferuje bezpłatną pomoc w ramach kolejnej edycji projektuCentrum wsparcia opiekunów nieformalnych i opieki nad osobami niesamodzielnymi”, współfinansowanego ze środków unijnych oraz środków z budżetu Gminy Miejskiej Kraków.

Centrum Wsparcia Opiekunów to szereg nieodpłatnych usług, skierowanych do osób z ograniczoną samodzielnością oraz ich opiekunów nieformalnych, zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Kraków i Gminy Wieliczka. W zależności od potrzeb, opiekunowie mogą zatem skorzystać z opieki wytchnieniowej, indywidualnych szkoleń opiekuńczych, specjalistycznego doradztwa w ramach Menadżera Opieki, wypożyczalni sprzętu medycznego czy też Dziennej Placówki Opieki i Aktywizacji.

Rekrutacja do projektu trwa! Dowiedz się więcej na temat usług realizowanych przez Centrum Wsparcia Opiekunów, poznaj zasady rekrutacji oraz wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.wsparciedlaopiekuna.pl.  Skontaktuj się pod numerem telefonu: 12 44 67 530 lub też mailowo: centrumwsparcia@mco.krakow.pl.

Skip to content