fbpx
Aktualności

Najlepsze pączki w Krakowie według KrakówPomaga.pl

najlepsze pączki w krakowie

Dziś Tłusty Czwartek. Słodkie pączki goszczą dziś w niejednym domu, czy miejscu pracy. W redakcji Kraków Pomaga postanowiliśmy przeprowadzić miniplebiscyt i wybrać najlepsze pączki w Krakowie. 

Istnieje mnóstwo rankingów i rekomendacji dotyczących najlepszych krakowskich pączkarni. Biorą one pod uwagę wiele różnych kryteriów. Wybranie najlepszych tłustoczwartkowych przekąsek nie jest łatwe nie tylko ze względu na różnorodność wyboru, ale sam fakt, że trzeba zjeść bardzo dużo słodkości. Nawet w tym specyficznym dniu degustacja pączków z każdej krakowskiej cukierni jest niemożliwa.

Dlatego w naszym plebiscycie wzięły udział ulubione pączkarnie naszego zespołu. Najedzeni i szczęśliwi wyłoniliśmy faworytów. Do kogo powędrował tytuł najlepszych pączków w Krakowie według redakcji KrakówPomaga.pl?

Najlepsze pączki w Krakowie (naszym subiektywnym zdaniem)

Zwycięzcą okazała się Cukiernia Jerzy Bieniak. Miękkie i delikatne ciasto wypełnione klasycznym, różowym nadzieniem. Całość oblana cieniutką warstwą kruchego lukru. Innymi słowy – wszystko, co w pączku najlepsze.

Cukiernia Jerzy Bieniak zlokalizowana jest na Osiedlu Zielonym 16. To kameralne miejsce z wieloletnią tradycją, której efektem są wypieki o niepowtarzalnym smaku.

Wyróżnienia

Niewiele mniej punktów w konkursie uzyskały:

Wasze ulubione cukiernie

Wiele tradycyjnych, krakowskich cukierni nie znalazło się w naszym rankingu, dlatego, jeśli chcesz polecić ulubione pączki w swojej okolicy, dodaj rekomendację w komentarzu na naszym Facebooku.

Skip to content