fbpx
Aktualności

Jej Kraków – miasto w rękach kobiet

Projekt „Jej Kraków” skupia mieszkanki, które chcą aktywnie uczestniczyć w życiu miasta i  mieć realny wpływ na jego przyszłość. To także platforma, która wzmacnia ich głos i zapewnia przestrzeń do budowania silnej społeczności.

Kolejnym z cyklu wydarzeń jest spotkanie, które odbędzie się 10 marca w Tauron Arenie Kraków. To idealna okazja do wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą i inspiracją, a przede wszystkim zaproszeniem do udziału w tworzeniu miasta przyjaznego kobietom i dla kobiet.

Krakowianki udowadniają, że ich spojrzenie na przestrzeń miejską i problemy dnia codziennego jest szersze. Dostrzegam tu troskę o zabezpieczenie potrzeb rodziny, organizację czasu wolnego, opiekę nad seniorami i osobami zależnymi czy też pogłębianie integracji z obcokrajowcami, którzy chętnie osiedlają się w Krakowie. Ta wieloaspektowość jest dobrym punktem wyjścia do dyskusji, która może zaowocować pomysłami wartymi zrealizowania i ulepszeniem wielu obszarów funkcjonowania naszego miastapodkreśla Prezydent Andrzej Kulig.

Do udziału w projekcie zapraszamy przedstawicielki organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji i biznesu, a także wszystkie mieszkanki Krakowa. Rejestracja na wydarzenie będzie dostępna na stronie Jej Kraków. Obowiązuje limit miejsc.

Skip to content