fbpx
Aktualności

Integracja zaprasza do udziału w VII edycji akcji promującej twórczość osób z niepełnosprawnościami!

Fot. freepik.pl

Organizacja Integracja ogłosiła siódmą edycję akcji promującej twórczość osób z niepełnosprawnościami. Celem inicjatywy jest umożliwienie dorosłym, dzieciom oraz młodzieży prezentacji swoich talentów i pasji szerokiej publiczności.

Nabór prac już trwa, a zgłoszone dzieła można oglądać w internetowej galerii pod adresem. Wybrane prace zostaną również zaprezentowane na telebimie podczas Wielkiej Gali Integracji, która odbędzie się 16 listopada w Warszawie. Wydarzenie to przyciągnie ponad 2 tysiące gości.

Dzieła uczestników będą regularnie publikowane na portalach Niepelnosprawni.pl, Integracja.org oraz na Facebooku Integracji. 

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ Integracja obchodzi swoje 30-lecie. Organizatorzy serdecznie zachęcają do udziału w tej jubileuszowej akcji i dołączenia do internetowej galerii.

Tematyka, technika oraz ilość zgłaszanych prac jest dowolna, mogą to być obrazy, kolaże, prace graficzne i fotograficzne, grafika komputerowa, rzeźby, rękodzieło, ale również zdjęcia pokazujące pasje i zainteresowania autorów, a także ich życie codzienne, zajęcia, szkołę, wakacje. Czekamy na prace indywidualne i zbiorowe.

*Zasady zgłaszania prac:*

– Tematyka, technika oraz ilość zgłaszanych prac są dowolne.

– Akceptowane są obrazy, kolaże, prace graficzne i fotograficzne, grafika komputerowa, rzeźby, rękodzieło, zdjęcia pokazujące pasje, zainteresowania autorów oraz ich codzienne życie, zajęcia, szkołę i wakacje.

– Przyjmowane są prace indywidualne i zbiorowe.

*Proces zgłaszania prac:*

  1. Wejście na stronę.
  2. Kliknięcie na pomarańczowy przycisk „DODAJ PRACĘ”.
  3. Podanie adresu e-mail, który będzie przypisany do galerii.
  4. Zaznaczenie niezbędnych zgód oraz dodanie zdjęć i opisów prac.
  5. Po weryfikacji, prace pojawią się na stronie.

Organizatorzy umożliwiają również oznaczenie, czy dana praca jest na sprzedaż. W przypadku zainteresowania kupnem, Integracja nie pośredniczy w sprzedaży, ale pomoże w nawiązaniu kontaktu z potencjalnym nabywcą.Kraków Pomaga

Kraków Pomaga

Platforma Kraków Pomaga powstała z inicjatywy Urzędu Miasta Krakowa, by zapewnić mieszkańcom aktualne informacje o COVID-19, dostęp do rzetelnej wiedzy lekarzy i specjalistów, pomysły na aktywności dla rodziny, a także wsparcie w trudnym okresie izolacji.

Skip to content