fbpx
Czas wolny

Najbardziej instagramowa kawiarnia EL&N London teraz także w Krakowie!

Przy ul. Sławkowskiej 3 od czwartku, 21 marca, będzie można odwiedzić miejsce opisywane jako najbardziej instagramowa kawiarnia na świecie – EL&N London. Kultowy już różowy lokal, który posiada filie na całym świecie, zachęca pysznym i pięknie podanym jedzeniem oraz niezwykłym wnętrzem. Podobno nie można stąd wyjść bez choćby jednego zdjęcia!

EL&N to skrót od “Eat, Live & Nourish”. Pochodząca z Londynu sieć kawiarni posiada już 34 filie na całym świecie – oprócz UK, także w Niemczech, Francji, Włoszech, a nawet Malezji czy Katarze. Jesienią ubiegłego roku marka otworzyła lokal Warszawie, teraz przyszedł czas na Kraków. Na mieszkańców i turystów czeka smaczne jedzenie i wyśmienite kawy, a to wszystko w nietuzinkowym wnętrzu, obok którego trudno przejść obojętnie.


Nie bez powodu EL&N London jest znana jako jedna z najbardziej instagramowych kawiarni na świecie. Inspiracją do stworzenia przestrzeni były wnętrza dworców z początków XX wieku. Można tam znaleźć m.in. przedział dawnego wagonu kolejowego czy kasę biletową. Nie brakuje także neonów oraz kwiatowych ścian i sufitów. Dodajmy do tego kolor różowy oraz zielony i mamy wymarzone miejsce na sesję zdjęciową.

Nasze kawiarnie tworzymy, łącząc pasję do pięknie podanego i pysznego jedzenia oraz niesamowitych wnętrz. Bardzo się cieszę, że możemy przynieść do Krakowa kawałek Londynu – mówi założycielka EL&N, Alexandra Miller.

Krakowskiej kawiarni niezwykłości dodaje również lokalizacja w XVI-wiecznej kamienicy przy ul. Sławkowskiej 3, gdzie na gości czekają dwie sale z odrestaurowanymi oryginalnymi murami, wkomponowanymi w instagramowy design EL&N, gdzie do dekoracji użyto ponad 20 tys. kwiatów.


Lokal w Krakowie to aż 146 miejsc siedzących i 330 metrów kwadratowych, na których będzie można zrobić wymarzone zdjęcie, napić się kawy, dobrze zjeść, ale i zorganizować spotkanie ze znajomymi. Kawiarnia idealnie sprawdzi się na śniadanie i brunch, a także imprezy okolicznościowe, takie jak baby shower, wieczór panieński czy spotkania prasowe i biznesowe. W cieplejsze dni do dyspozycji gości będzie również ogródek.

Jeśli chcecie poczuć klimat EL&N, zachęcamy, by zerknąć na Instagrama: @elan_cafe.

Więcej informacji na www.pl.elnlondon.com.
tagi
Skip to content