fbpx
Zdrowie Psychiczne

Masz problem? Zadzwoń! Bezpłatne konsultacje psychologiczne dla krakowian

 

W ramach wsparcia dla krakowian odczuwających skutki pandemii koronawirusa i długotrwałej izolacji, uruchomiliśmy specjalną linię bezpłatnych konsultacji psychologicznych. Zapraszamy do korzystania ze wsparcia specjalistów, którzy będą dyżurować pod numerem telefonu zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Do psychologa może zadzwonić każdy mieszkaniec Krakowa, który odczuwa pogorszenie swojego stanu psychicznego i ma potrzebę rozmowy ze specjalistą. 

Telefon konsultacji psychologicznych KrakowPomaga.pl: UWAGA! Od 1.07.2022 telefon konsultacji psychologicznych został zawieszony. Można skorzystać z pomocy innych instytucji, do których kontakty zostały podane poniżej.

Przy telefonie dyżurować będą wykwalifikowani specjaliści doświadczeni psychologowie i psychoterapeuci.

Iwona Pieniążek absolwentka psychologii Wydziału Filozoficznego UJ. Specjalista psychologii klinicznej, certyfikowany psychoonkolog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, od lat związana zawodowo z wsparciem psychologicznym w sytuacji kryzysu zdrowia i choroby. Autorka wielu prac i szkoleń dla studentów i zespołów medycznych.

Katarzyna Nowak-Ledniowska psycholog, psychotrapeuta w procesie certyfikacji, absolwentka Wydziału Filozoficznego UJ. W trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Od początku swojej drogi zawodowej związana z pomocą dzieciom i dorosłym w kryzysie zdrowia i choroby. 

Przypominamy, że oprócz dyżurów psychologów KrakowPomaga.pl można skorzystać także z innych form pomocy:

  • Bezpłatny Telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111
  • Wsparcie w ramach Telefonu Zaufania krakowskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej (codziennie od 16:00 do 21:00) 12 413 71 33
  • Całodobowa pomoc psychologiczna – Ośrodek Interwencji Kryzysowej 12 421 92 82

Całodobowa linia dedykowana małopolskiemu personelowi medycznemu 502 273 430

Kraków Pomaga

Kraków Pomaga

Platforma Kraków Pomaga powstała z inicjatywy Urzędu Miasta Krakowa, by zapewnić mieszkańcom aktualne informacje o COVID-19, dostęp do rzetelnej wiedzy lekarzy i specjalistów, pomysły na aktywności dla rodziny, a także wsparcie w trudnym okresie izolacji.

Skip to content