fbpx
Czas wolny Nie przegap

Jak catering dietetyczny wspiera indywidualne cele żywieniowe?

Bardzo chcesz zamówić nie tylko zdrowy, lecz także smakowity catering dietetyczny? W ofercie LOVE Catering nie brakuje takich połączeń. Ponadto zapewniamy naprawdę szereg rozmaitych opcji do dyspozycji. Jaka dieta pudełkowa może być przez Ciebie zamówiona? Co warto zrobić przed wykonaniem tego kroku? O jakich czynnościach nie powinno się zapominać?

Jakie diety oferuje nasz catering dietetyczny?

LOVE Catering zapewnia dużo zestawów pudełkowych. Na ten moment są to:

 • Slim Fit
 • Balance
 • Low Carb
 • Sport
 • Sirt
 • Handy meals
 • Mama
 • Bulion
 • Office
 • Dairy Free
 • Intermittent Fasting
 • Simply

Jakie osoby chętnie korzystają z oferty https://lovecatering.pl/? Warto wspomnieć, że obecnie dostarczamy pudelka do ponad 4000 rozmaitych lokalizacji. Są to głównie największe miasta, miasteczka, ale również mniejsze lokalizacje.

Z oferty naszego podmiotu cateringowego chętnie korzystają panie i panowie, którzy chcą wreszcie schudnąć. Z nami zadbasz nie tylko o bardziej atrakcyjną sylwetkę, ale tak samo o lepsze funkcjonowanie organizmu. Otyłość jest zaś bardzo groźna i nie można jej bagatelizować! W gronie klientów LOVE Catering są także sportowcy. Trenujesz od czasu do czasu? A może jesteś zawodowcem z krwi i kości? W ofercie LOVE Catering znajdziesz m.in. Dietę Sport. Mamy także starannie ułożone jadłospisy dla osób borykających się z nietolerancjami pokarmowymi, kobiet “w błogosławionym stanie” itd.

Dieta pudełkowa: dlaczego warto skorzystać z Kalkulatora kalorii LOVE?

Dzięki temu narzędziu będzie Ci zdecydowanie łatwiej wybrać odpowiedni zestaw pudełkowy. Po przeczytaniu powyższego akapitu już wiesz, że w ofercie LOVE Catering są rozmaite rozwiązania. Należy zaś zdecydować się na taką dietę pudełkową, która będzie w 100% dopasowana właśnie do Ciebie.

Kalkulator kalorii LOVE jest narzędziem darmowym. Ponadto klienci chwalą go za prostotę w kontekście obsługi. Cała idea polega na odpowiedzeniu na kilka pytań. Dotyczą one m.in. tego, jak często ćwiczysz. Poza tym należy wskazać wzrost, masę ciała, płeć, wiek oraz przede wszystkim swój cel (“Chcę zgubić kilogramy”, “Chcę utrzymać swoją wagę”, “Chcę nabrać masy”). Jeśli to wszystko wypełnisz, to dowiesz się wstępnie, jaki zestaw pudełkowy będzie fajnym rozwiązaniem w Twojej sytuacji.

LOVE Catering: dlaczego nie można zapominać o darmowej konsultacji dietetycznej?

Nie każdy jest do końca przekonany do takich narzędzi, jak Kalkulator kalorii LOVE. Chcesz spróbować coś jeszcze? Nasz catering jest na to przygotowany. Dla osób najbardziej wymagających przygotowaliśmy bowiem bezpłatne konsultacje dietetyczne. Jak się na nie zapisać? Wystarczy jedynie podać swój adres e-mail. W czasie takich konsultacji dietetycznych można zaś bardzo dokładnie przedstawić swoje położenie. A nasi dietetycy będą w stanie dopasować do Ciebie optymalny zestaw pudełkowy. Czyli taki, dzięki któremu np. skutecznie, bezpiecznie i dość szybko schudniesz.

Dlaczego tego tematu nie można traktować po macoszemu? Firma cateringowa LOVE Catering oferuje usługi na najwyższym możliwym poziomie. Niewątpliwie jesteśmy tak popularni, ponieważ zapewniamy rozwiązania, które po prostu działają. Aby jednak marzenia klientów się ziściły (np. o szczuplejszej sylwetce, czy większej ilości mięśni), trzeba wszystko bardzo dokładnie dopasować. W związku z tym udostępniamy (za darmo) nie tylko pomocne narzędzia, ale także wsparcie naszych wykwalifikowanych dietetyków. Jak zestaw pudełkowy jest zaś optymalnie dobrany, to dana osoba realizuje swoje cele, nie brakuje jej energii i świetnego samopoczucia. To zatem istotne zagadnienie!

Podsumowanie

W ofercie naszej firmy cateringowej znajdują się rozmaite zestawy pudełkowe. Gotujemy zaś nie tylko zdrowo, ale również smacznie. Nasze zestawy są także bardzo zróżnicowane. Klientami LOVE Catering są np. osoby odchudzające się, karmiące matki, kobiety w ciąży, czy sportowcy itd. Chcesz zamówić dietę pudełkową? Najpierw skorzystaj z Kalkulatora kalorii LOVE. W razie czego zapisz się jeszcze na darmową konsultację z dietetykiem. W rezultacie zamówisz taki catering, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia!

___

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Skip to content