fbpx
Czas wolny

Dzień Nauczyciela Last Minute!

jaki prezent na dzień nauczyciela

Już za kilka dni Święto Edukacji Narodowej. Ten wyjątkowy dzień ma upamiętniać rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława II Augusta i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 roku. Potocznie dzień ten nadal zwany jest Dniem Nauczyciela.

W tym dniu wielu uczniów wraz z rodzicami chcąc docenić wychowawców i ulubionych nauczycieli przygotowuje dla nich drobiazg wyrażający tę sympatię.

Przygotowaliśmy krótki poradnik z pięcioma upominkami do 50 zł.

Kubek dobry na wszystko

Porcelanowy kubek na ulubiona herbatę to zawsze dobry pomysł. Szczególnie kiedy dodamy do niego personalizację. Można umieścić na nim imię nauczyciela, dodać informacje o jego pasji lub… w nieco wyższej cenie imiona wszystkich dzieciaków w klasie!
Już widzimy ten uśmiech na twarzy obdarowanej osoby!

Słodkie upominki

Czekolada to jedna z tych przyjemności, która sprawia radość większości z nas. Dodajmy do tego wizerunek superbohatera lub mądrej sówki i mamy idealny prezent.

Pożywne konfitury i miody

Kto z nas nie lubi próbować nowych smaków. Coraz częściej doceniamy lokalne produkty oparte o tradycyjne receptury. Doceńmy za ich pomocą także pracę nauczycieli. Zestaw konfitur czy miód w jednym z wielu dostępnych smaków to wyjątkowy i zdrowy prezent!

Książka w innej postaci

Jesienny czas sprzyja wyciszeniu w towarzystwie dobrej książki. Nauczyciele dbający o swój rozwój na pewno ucieszą się z kolejnej pozycji książkowej, która pomoże rozwinąć ich kompetencje lub zgłębić psychologię uczniów.
Decydując się na zakup książki polecamy skorzystanie z lokalnych księgarni. Podpowiadamy także, że książkę można wysłać nauczycielowi z internetowej księgarni wprost na jego czytnik:)
Brzmi jak prezent godny XXI wieku!

Świeca sojowa

To kolejna i ostatnia nasz propozycja pozwalająca na relaks i odprężenie. Użyty wosk jest w 100% naturalny a różnorodność zapachów i pojemności wielka. Świece bywają także spersonalizowane. Obdarowany będzie oczarowany.

Mamy nadzieję, że nieco pomogliśmy w październikowych poszukiwaniach!
Udanego świętowania!