fbpx
Czas wolny

Commando Race – biegi z przeszkodami dla całej rodziny

Fot. Commando Race

W ostatni weekend sierpnia zachęcamy do sprawdzenia się w roli komandosa podczas X edycji imprezy Commando Race. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas i spróbować swoich sił w biegach z przeszkodami. Organizatorzy przygotowali trasy dla dorosłych oraz dzieci, więc do Parku Linowego zapraszają całe rodziny, a także śmiałków, którzy chcieliby wziąć udział w nietypowym Biegu z Kobietą na Plecach.

W biegach Commando Race mogą wziąć udział dzieci już od 4 roku życia. Nie brakuje również zawodów dla całej rodziny, podczas których liczy się współpraca przy pokonywaniu kolejnych przeszkód. Podczas ostatniej edycji wielkim zainteresowaniem cieszył się również Bieg z Kobietą na Plecach.

Tu nie ma przegranych każdy na mecie otrzymuje medal za pokonanie nie tylko trasy pełnej błota i przeszkód, ale też własnych słabości w biegu. Zapraszamy wszystkich chętnych, świetna zabawa i satysfakcja na mecie gwarantowana – komentuje organizator Commando Race Damian Pospuła.

Trasy Commando Race, w których można wziąć udział:

  • Commandosik – spotkanie dla najmłodszych i najodważniejszych komandosów w wieku 4-11 lat,
  • Commando Family – dla całych rodzin, którym nie straszne wysokie ściany i głębokie rowy, a trasę są w stanie pokonać dzięki współpracy całej rodziny,
  • CommandoRace Fun – 2 km pełne błota i dobrej zabawy dla wszystkich od 12 roku życia,
  • Bieg z Kobietą na Plecach – do pokonania 300-metrowa trasa z licznymi wyzwaniami – gwarantowane błoto, woda i medal na mecie.
Fot. Commando Race

Zawody po raz kolejny odbędą się Krakowskim Parku Linowym przy ul. Widłakowej w dniach 28-29 sierpnia 2021.

Więcej informacji i zapisy na stronie: www.commandorace.pl.

Skip to content